شقة في مدينتي 78 م2 للبيع كاش تشطيب هاي لوكس استلام فوري 2,400,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 2,400,000 الكود 46050
آخر تحديث 03 ديسمبر 2024
1 2 1 78 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة الثانية عشر النموذج ( 01 ) المساحة 78 متر2 شرقي تطل على باركنج تشمل 2 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الأول تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 2,400,000 جنيه و أرضيات hdf وحمام متغير بالكامل مستورد .. البيع شامل الفرش بالأجهزه .. متبقى عليها أقساط لـ 2030

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 01 المرحلة الثانية عشر الطابق الأول المساحة 78 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 2 حمامات 1 بلكونات 1 التشطيب هاي لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد غير متاح تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

باركنج

# الإتجاهات للشقة

شرقي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 2,400,000 سعر المتر 30,770 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

أرضيات hdf وحمام متغير بالكامل مستورد .. البيع شامل الفرش بالأجهزه .. متبقى عليها أقساط لـ 2030