شقة في مدينتي 165 م2 للبيع كاش بحري على حديقة تشطيب خاص استلام فوري 3,550,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 3,550,000 الكود 43410
آخر تحديث 28 مايو 2023
3 3 1 165 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة العاشرة النموذج ( 07 ) المساحة 165 متر2 بحري و غربي تطل على باركنج و شارع و حديقة تشمل 3 نوم 3 حمام 2 بلكونة بالطابق الثالث تشطيب خاص إستلام فوري للبيع كاش 3,550,000 جنيه و البيع يشمل الفرش .. " الفرش لم يستخدم من قبل " .. وباقى عدد 6 أقساط كل قسط بـ 350 ألف

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 07 المرحلة العاشرة الطابق الثالث المساحة 165 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 3 حمامات 3 بلكونات 2 التشطيب خاص المكيفات غير مكيفة المصاعد غير متاح تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

باركنج شارع حديقة

# الإتجاهات للشقة

بحري غربي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 3,550,000 سعر المتر 21,516 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

البيع يشمل الفرش .. " الفرش لم يستخدم من قبل " .. وباقى عدد 6 أقساط كل قسط بـ 350 ألف