شقة في مدينتي 92 م2 للبيع كاش بحري تشطيب سوبر لوكس استلام فوري 1,600,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 1,600,000 الكود 22332
آخر تحديث 03 سبتمبر 2022
1 2 1 92 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة السادسة النموذج ( 10 ) المساحة 92 متر2 بحري و غربي تطل على شارع تشمل 2 نوم 1 حمام 0 بلكونة بالطابق الثالث تشطيب سوبر لوكس بإشتراك النادي إستلام فوري للبيع كاش 1,600,000 جنيه و قريبة من الخدمات و اولاد رجب

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 10 المرحلة السادسة الطابق الثالث المساحة 92 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 2 حمامات 1 بلكونات غير متاح التشطيب سوبر لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد غير متاح تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

شارع

# الإتجاهات للشقة

بحري غربي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 1,600,000 سعر المتر 17,392 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي نعم

# ملاحظات علي الشقة تعديل

قريبة من الخدمات و اولاد رجب