شقة في مدينتي 96 م2 للبيع كاش تشطيب سوبر لوكس استلام فوري 1,000,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 1,000,000 الكود 38034
آخر تحديث 07 فبراير 2020
2 2 1 96 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة الحادية عشر النموذج ( 70 ) المساحة 96 متر2 شرقي تطل على باركنج تشمل 2 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الخامس تشطيب سوبر لوكس بإشتراك النادي إستلام فوري للبيع كاش 1,000,000 جنيه و متبقي عليها مبلغ 300 الف علي 5 سنوات..قسط شهري 2500ج وقسط سنوي 25 الف

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 70 المرحلة الحادية عشر الطابق الخامس المساحة 96 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 2 حمامات 2 بلكونات 2 التشطيب سوبر لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد 1 تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

باركنج

# الإتجاهات للشقة

شرقي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 1,000,000 سعر المتر 10,417 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي نعم

# ملاحظات علي الشقة تعديل

متبقي عليها مبلغ 300 الف علي 5 سنوات..قسط شهري 2500ج وقسط سنوي 25 الف