شقة في مدينتي 140 م2 للبيع كاش بحري تشطيب سوبر لوكس استلام فوري 1,600,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 1,600,000 الكود 29826
آخر تحديث 08 أبريل 2021
2 3 1 140 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة السادسة النموذج ( 20 ) المساحة 140 متر2 بحري تطل على شارع تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب سوبر لوكس إستلام فوري للبيع كاش 1,600,000 جنيه

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 20 المرحلة السادسة الطابق الرابع المساحة 140 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 3 حمامات 2 بلكونات 2 التشطيب سوبر لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد يوجد تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

شارع

# الإتجاهات للشقة

بحري

# المعلومات المالية للشقة

السعر 1,600,000 سعر المتر 11,429 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

غير متاح