شقة في مدينتي 114 م2 للبيع كاش على حديقة تشطيب سوبر لوكس استلام فوري 1,200,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 1,200,000 الكود 21952
آخر تحديث 22 مايو 2021
2 3 1 114 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة الحادية عشر النموذج ( 80 ) المساحة 114 متر2 شرقي تطل على حديقة تشمل 3 نوم 2 حمام 2 بلكونة بالطابق الخامس تشطيب سوبر لوكس بإشتراك النادي إستلام فوري للبيع كاش 1,200,000 جنيه و باقي عليها 233 الف وباقي ثمن الوديعه 50 الف

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 80 المرحلة الحادية عشر الطابق الخامس المساحة 114 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 3 حمامات 2 بلكونات 2 التشطيب سوبر لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد يوجد تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

حديقة

# الإتجاهات للشقة

شرقي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 1,200,000 سعر المتر 10,527 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي نعم

# ملاحظات علي الشقة تعديل

باقي عليها 233 الف وباقي ثمن الوديعه 50 الف